Rzym – wynajem autobusów

Rzym – wynajem autobusów

Monte Cassino - autokary
Monte Cassino – autokary

Rzym jest głównym ośrodkiem turystycznym Włoch i największym węzłem komunikacyjnym tego kraju. Grupy turystyczne przyjeżdżające do Italii samolotem potrzebują dobrego przewoźnika lokalnego, który zapewni im solidny serwis transportowy. Oferujemy Państwu możliwość rezerwacji za naszym pośrednictwem szerokiej gamy usług transportu turystycznego na terenie całej Italii.

Wynajem autobusów w Rzymie – TARYFY 2017

Przewozy małych grup (max. 8 osób)

Tabela cen za wynajem autobusów

Transfer lotnisko/centrum 16 os. 24 os. 35 os. 50 os.
ceny w euro210,00260,00280,00300,00
Transfer Rzym/Rzym16 os. 24 os. 35 os. 50 os.
ceny w euro150,00190,00210,00240,00
Wycieczka Rzym 16 os. 24 os. 35 os. 50 os.
4 h250,00270,00320,00380,00
8 h370,00400,00420,00450,00
każda następna godzina43,0046,0051,0058,00
Wycieczka okolice Rzymu (Tivoli, Ostia, Castel Gandolfo) 16 os.24 os.35 os.50 os.
4h290,00330,00350,00400,00
8h440,00480,00500,00550,00
Wycieczka Rzym/miasta Włoch/Rzym 16 os.24 os.35 os.50 os.
Fiuggi350,00400,00430,00460,00
Asyż600,00740,00800,00820,00
Asyż, Perugia650,00780,00840,00880,00
Florencja800,00980,001080,001180,00
Florencja, Piza920,001120,001300,001360,00
Monte Cassino550,00650,00700,00750,00
Pompeje, Neapol820,00900,00950,001000,00
Sorrento920,00980,001050,001150,00

Środki transportu
Mikrobusy i autokary GT nowej generacji (przynajmniej EURO 4; wyposażone w klimatyzację, system audio i wideo) zabierające 16, 25, 35, 50, 54, 72 osób.

Dodatkowe opłaty dla autobusów:
– podatek VAT 10%
– opłaty za wjazd do niektórych miast (np. w Rzymie dojazd do hotelu w strefie centralnej ZTL1 = 48 euro)
– dodatek nocny (21.01/06.59) + 20%
– opłaty za parkingi specjalne (np. Terminal Gianicolo obok Watykanu).